| sEusebiu a întrebat:

Am Google Chrome.Cum setez pe el pagina de pornire Google?
La Internet Explorer stiu

Răspuns Câştigător
| zuzu_6188 a răspuns:

Dai la Cheita apoi la Settings si e o rubrica "Search" in care spune "Set which search engine is used when searching from the omnibox."=Seteaza motorul de cautare[mai pe scurt decat in engleza si cu alte cuvinte seteaza pagina de pornire], acolo este o caseta cu o sagetuta in partea dreapta, dai pe sagetuta si o sa-ti apara mai multe optiuni : Google, Babylon, Bing ...depinde,alegi ce optiune vrei si gata, sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| alin567 a răspuns:

Dai la Cheita la chroome sidai la setari apoi dai la "Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile"