| tpufpe a întrebat:

Am imprimanta hp deskjet d1360, am instalat-o dar cand vreau sa scot ceva la ea, dau acolo la,, print" dar imi apare o chestie,, *. xps" sa salvez in calc... o salvez eu pe undeva dar atata tot...nu mi se scoate la imprimanta.Nu inteleg de ce imi apare aia in loc sa se scoata la imprimanta ce vreau eu. Daca stie cineva sa imi zica si mie.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai instalat-o cu cd ei degeaba vrei tu sa scoti ceva e normal sa iti apara dar atunci cand vrei sa printezi trebuie sa intri intr-un program de asta de scriere cum ar fi MicrosoftWord sau Open Office Writer depinde pe care il ai... sper sa mearga

3 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Asa s-a intamplat si la soramea cand a instalat ea imprimanta.
Tot nu ii mergea.
Atunci eu am dezinstalat-o si am instalat-o din nou. Acum merge fara probleme.
Daca vrei incerca si tu sa o dezinstalezi, si sa o instalezi cu mai multa atentie. Poate asa o sa mearga. Nu garantezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum faci:
intri in start-Control Panel-Printers and faxes(sau daca nu gasesti asa, o sa scrie asa:printers and other hardware-printers and faxes)-add a printer,(trebuie sa fie conectata imprimanta iti cauta driveru il instalezi si gata, daca tot nu merge mai dai un restart, si daca tot nu merge mai verifici cartusul care cred ca este gollaughing )

succes la instalare.

| princebarbie11 a răspuns:

Poi asa mi s-a intamplat si mie si cand colo eu nu aprinsesem imprimanta nu mai apasa xps astepta!