| DeathAngel1 a întrebat:

Am imprimanta HP deskjet f2280 all-in-one si am instalat driverul dar cand dau print nu reactioneaza deloc ce sa fac

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Produsele Hp (si nu numai!) au un soft pe cd care le insoteste (cel mai des cu denumirea "HP solution center"). Deschide programul si asigura-te ca imprimanta comunica corespunzator cu calculatorul. Daca softul nu arata probleme de conectare, sfatul meu e sa dezistalezi programul HP si sa dai o noua reinstalare. Am o cunostinta care a patit la fel si se temea sa nu fie chiar imprimanta, dar, dupa reinstalare program si driver, lucrurile au revenit la normal, iar dispozitivul si-a reluat activitatea. Incearca si tu!