| ed23tm a întrebat:

Am instalat browserul Firefox, si atunci cand dau click pe launcher nu se intampla nimic.
Am mai avut odata instalat Firefox, dar l-am sters, deoarece antivirusul mia detectat niste cookieruri in browser.
Ce pot sa fac pentru ca sa imi mearga, am incercat sa modific si la firewall, dar tot nu merge.
Este cumva browserul Firefox virusat?

1 răspuns:
| dinamix a răspuns:

Nu browserul e de vina virusul e inca in hardiscul tau sau fisierele cookie nu au fost sterse dezinstaleaza ruleaza antivirusul asigurate ca sau sters si apoi incearca din nou trebuie sa mearga