| ionel27ro a întrebat:

Am instalat ca antivirus avg. mi se pare foarte bun.cand deschid calculatorul tot timpul imi apare intru-un triunghi galben cu semnul exclamari si pana nu se activeaza firewall nu imi da voie sa deschid nici un program.ati putea sa ma ajutati sa fac cumva sa nu mai astept cam 3 minute pana se activeaza internetul.precizez ca am net de la rds si e setat sa se deschida automat.multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu ai ce sa faci happy. Si eu folosesc acelasi antivirus si patesc la fel.

1 răspuns:
| niick a răspuns:

Iti recomand sa instalezi alt antivirus: avira sau nod32, AVG ii penal ce-l putin dupa parerea mea.