Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2918829intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Mai
SATI 268.932AFISARI
127.579VIZITE
108.474V. UNICI

Am instalat Counter strike 1.6 si nu imi gaseste servere. Ce pot sa fac?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

E simplu ce trebuie sa faci. Descarca de aici http://www.filehost.ro/435215/MasterServers_vdf/ ( MasterServers. vdf ). Dupa ce ai descarcat, deschide folderul in care ai instalat C-S, pe urma intra in folderul "platform", pe urma intra in folderul "config" si inlocuieste MasterServers. vdf care se afla deja acolo, cu cel nou, pe care l-ai descarcat. Acum ar trebui sa mearga si in caz daca tot nu merge ( ma indoiesc ca nu o sa mearga ) cauta iar un alt MasterServers. vdf pe internet si fa cum ti-am spus, OK!

• 50 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 29 (din 51)
    > >|
  • a răspuns:
    Uite mie mi-a mers dupa ce am luat server browser. vdf de pe http://www.plunder.com/CS-1-6-Fav-download-f387b9813d.htm
    dupa aia il inlocuiesti pe vechiu. vdf in cs 1. 6/platform/config cu asta pe care il downloadezi
  • a răspuns:
    Mie mi-a mers master servereu de la TPU player big grin
  • a răspuns:
    Mie mi s-a intamplat asta de cand mi-a dat un ofticat bann...si a trebuit sa reinstalez windowsul ca daca reinstalam cs-ul nu avea nici un efect.
  • Raspuns anonim:
    Ca sa gasesti servere trebuie sa ai steam.winking...il instalezi iti cumperi cs laughing sh gata... cea mai buna metoda. fara patch-uriwinking
  • Raspuns anonim:
    Ca sa gasesti servere trebuie sa ai steam.winking...il instalezi iti cumperi cs laughing sh gata...cea mai buna metoda.fara patch-uri winking
  • Raspuns anonim:
    Descarca Patch v. 23b!winking
  • Raspuns anonim:
    2pls winrarul la patch cere parola care e?
  • Raspuns anonim:
    Frate am si eu aceeasi pb ce facem
  • Raspuns anonim:
    Si mie imi face la fel omule
  • Raspuns anonim:
    Am si eu aceeasi problema si am steam numi gasesste nici un sv pe steam, sad999999
  • Raspuns anonim:
    Frate nu am nici eu raspuns la problema asta...am facut tot ce scrie pe siteul asta am incercat ce a spus anonim si am scos si v23
  • Raspuns anonim:
    Ms wa merewinking
  • Raspuns anonim:
    2 pls arhiva care o dai u este cu parola
  • Raspuns anonim:
    Ms catalin esti tarewinking
  • Raspuns anonim:
    Ms catalin esti tare winking
  • Raspuns anonim:
    We zi-mi si mie te rog parola la rar
  • Raspuns anonim:
    Daca tot nu va mere facetiva cont de steam fara licenta si dupa dati la servers si luati servere de acolo nu toate sunt steam off
  • Raspuns anonim:
    Si mie imi face asa.Nu stiu ce sa ii fac...sad
  • Raspuns anonim:
    Ma nu stiu si eu am aceiasi problema
  • Raspuns anonim:
    Stergel si cauta altul mai bun care merge
  • Raspuns anonim:
    Citeste si u mai jos si o sa vezi ce trebuie sa faciwinking
  • Raspuns anonim:
    @TPU Player esti cel mai tare acu gaseste servere mersi mult pentru ajutor...nu va trebuie nici un pach faceti cum a zis TPU Player sau daca nu va mere cumparati Steam laughing
  • Raspuns anonim:
    Catalin iti multumes ca miai zis cum sa fac sa imi gaseasca servare la cs 1. 6...
  • Raspuns anonim:
    Fa cum zic eu o sati mearga!
    descarca de pe google.ro ServerBrowser. vdf, dupa ce l-ai descarcat intri in folderul unde ai instalat counterul /platform/config si il bagi acolo.
  • Raspuns anonim:
    Wa catalin, ce dracu ma, da eroare la arhiva aia, si mai are si 1kbstraight face de unde sa mearga straight face
  • Raspuns anonim:
    Are parola patch ul
  • Raspuns anonim:
    Si unde bag masterservers in platform/servers?
  • Raspuns anonim:
    Ma trebuie sa iti iei dp net alta platforma da gasesti greu ca nici eu n-am gasit pana akomcrying
  • Raspuns anonim:
    Cauta pe net www.servarecs1.6.ro sau com
  • |< <
    1 - 29 (din 51)
    > >|