| KibaOne a întrebat:

Am instalat de curind windows 7 si am instalat gta 3 si nu merge, dar in versia anterioara mergea, eu cred ca nu am instalate driverele de la videocarta, de unde pot sa le descarc?

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

GTA 3 nu este compatibil cu Windows 7. Incearca metoda asta: dai click dreapta pe fisierul de start de la GTA 3, nu stiu exact denumirea, dau un exemplu "gta.exe" si alegi properties>compatibility>bifezi "Run this program in compatibility mode for Windows XP SP3".

| laptopnews a răspuns:

Driverele le iei de pe site-ul oficial, cauti in functie de model. Succes!

| AlexaGabriela a răspuns:

Nici la mine nu merge!

| Gheorghe_Robert_1975 a răspuns:

Am instalat acum de curind windows 7 si instalez gta3 si nu mege dar in versia anterioara mergea eu cred ca nu am instalate driverele de videocarta de undepot sa le descarc?