| kotik_2056 a întrebat:

Am instalat pe com o programa cursor mania.si cred ca de la ea mi sa virusat tot compul cu virusul Troian.aceasta programa,, cursor mania si afla in internet explorer sus pe bara de unelte si nu stiu cum so sterg. Va rog tare ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Dai click dreapta si o debifezi. Daca nu merge descarca un antivirus sau fa rost de unul. Daca, nicu asa nu merge schimba windowsul si dai formatare. funda?

| Lavinia20 a răspuns:

Te duci la "MY COMPUTER" si undeva in stanga[pe albastrul ala] scrie "ADD OR REMOVE PROGRAME" dai acolo si cauti "CURSOR MANIA" si dai dezinstaleaza.
dar virusul cred ca tot o sa ramana
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriios? Asta`i la minte`a cocosului rolling on the floor in cazu tau gainii rolling on the floor

| kotik_2056 explică:

Nu stiu ce-am facut dar Cursor Mania a disparut de pe control panel...mrs la toti!