| fraila a întrebat:

Am instalat Viber pe telefon [HTC wildfire s], am internet de la vodafone cu abonament plus o optiune pentru care platesc separat sa pot folosi serviciile Voip
Am o prietena in Anglia cu care as vrea sa vorbesc prin Viber dar nu se poate pentru ca nu se aude nimic
Ii pot trimite sms-uri, vad pe telefon cand ma apeleaza dar cand raspund nu se aude nimic

Care este misterul?
daca ma poate ajuta cineva ii multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

Mie personal nu imi place acel soft...nu e bun de nimic.iti r4ecomand whatsapp messenger.cel mai tare.va faceti aman2 cont si va trimiteti la messaje o gramada.cu conditia sa ai conexiune activa la internet

| panjaboo a răspuns:

Am si eu aceeasi problema pot da mesaje primesc mesaje suna dar cand raspund nu se aude nimic...stie cineva care este problema?

| DumitruVlad1953 a răspuns:

Trage telefonul care vibreaza peste cel verde!