| CalinMocanu a întrebat:

Am instalat windosw xp sp3 pe laptoop si cand dau sa instalez driverul video imi zice "An uknown error has occured
Setup will exit. " Si nici driverul audio nu imi merge instalat. Astept niste raspunsi dau funda! happy ajutati-ma va rog!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te uiti ce model de laptooooop ai, si te duci la producator si-ti descarci driverele! In functie de sistemul de operare pe care il ai! Google is your friend!

| CalinMocanu explică (pentru K0sti):

Nu merge aceeaisi eroare.

| K0sti a răspuns (pentru CalinMocanu):

Nu se poate, trebuie sa mearga. Asta daca exista drivere de xp pentru modelul tau! Contacteaza-ma sa vorbim: http://www.epasystems.ro

| sosostore a răspuns:

Intra pe siteul oficial al laptopului si vezi poate are drivere pentru sp3, daca nu merge inseamna ca nu le suporta sp3 si probabil va trebui sa iti schimbi windows

| CalinMocanu explică (pentru sosostore):

Daca ai putea sa-mi lasi un link unde sa gasesc driverele, ca nu gasesc eu.

| sosostore a răspuns (pentru CalinMocanu):

Pai vezi ce model de la laptop ai si uitate si la numarul de pe spate, iar cu astea le iei de pe net

| CalinMocanu explică:

K0sti am incercat dar nu merge.