| Evonne a întrebat:

Am instalat windows XP. Si nu pot intra pe net. Imi trebuie driver pentru placa de retea. Imi dati va rog frumos un link de unde pot descarca? Scuze daca am gresit categoria. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

Salut,

Everest, Aida, Sandra...toate iti sunt de ajutor pentru a afla driverele placii de baza, sunet, retea etc...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai apucat de instalat XP si nu ai drivere?!
Intra in -> Start -> in Run scrie -> devmgmt.msc -> OK. Aici in Device Manager vezi in dreptul carui driver ai semnul intrebarii. Da click pe el si da-mi detalii de acolo, eventual print screen.

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, spune mai exact ce placa de retea ai si dupa te voi ajuta, descarca everest sau oricare alt program care te ajuta sa vezi tot ce ai in pc, dupa scrie numele placii aici si te ajut eu ..Succes