| xbugs a întrebat:

Am la net eroarea 651, cum rezolv?

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca in momentul in care incerci sa te conectezi la internet (printr-o conexiune PPPOE) la RDS si apare eroarea 651:

Error 651: The modem (or other connecting device) has reported an error.

... inseamna ca exista undeva "pe cablu", o problema. Ori sunt ceva probleme cu fibra optica, ori nu este semnal de la RDS. Nu este o problema de la tine din calculator, este o problema cu reteaua RDS si trebuie sa-i suni sa vina sa rezolve problema.

| Shadow001 a răspuns:

Suna la RDS si spune-i problema! O sa te ajute ei!