| Questions a întrebat:

Am lg km 900, iar cand vreau sa ma uit la un video de pe youtube. nu merge... trebuie instalat ceva?! si app cand ma connectez la net "wireless" dupa cateva minute se deconecteaza, problema e de la tel. nu de la wireless, ca la laptop n-am probleme cu netu, FUNDA

THX

1 răspuns:
| PureMadnesS a răspuns:

Pai Telefoanele au semnalul mai proststraight face asa mi se intampla si mie pe un C905 dar incerca sa te duci cat mai aproape de retea tongue Si problema cu youtubeul trebuie sa cumperi license ceva de genu straight face pentru ca nu merge pe majoritatea telefoanelor daca mai ai alta problema...