| armageddon22 a întrebat:

Am luat tableta Allview AX4 NANO de la rds rcs cu 5 lei pe luna( am avut Digi Net+Digi Tv+ Digi Tel sau Digi Mobil) si intrebarea mea e cum verific cat internet mai am pentru ca mi-au spus ca am net nelimitat si in cotract scrie 3GB de internet pe luna, si vreau sa stiu cum verific cat internet mai am va rog frumos un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, cel mai bine te duci unde ti-ai facut abonamentul si intrebi. In mod normal ti-as spune sa te uiti in contract, dar ai 2 pareri diferite, asa ca mai bine e sa te duci la sediu si acolo o sa afli raspunsul sigur.