| ZuZulache a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor!

am intrat in my computer si am a vazut ca local disc C e plin(e rosu in loc de albastru) asa ca am mutat in local disc D folderul numit administrator...acum eu am verificat ca ce e in C sa fie si in D., dar intrebarea este daca pot sa sterg folderul Administrator din local disc c. si daca o fac imi va afecta ceva cu ceva.adica totul va merge ca si inainte.

Va rog sa ma ajutati! funda +vot folositor

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Eu zic sa te uiti bine prin program files si sa nu stergi administrator folder pentru ca acolo sunt salvari ale multor aplicatii si jocuri, si sunt fisiere ascunse pentru corecta functionare a pcului... poti sa stergi si din administrator folder dar ce nu stii ce e nu sterge... sunt sigur ca nu vrei sa iti reinstalezi windowsu iar... happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe langa raspunsurile celorlalti fa si o defragmentare.

| GaleataDeChiftele a răspuns:

Nu nu e prea bine ce ai facut Memoria ocupata din C se rezuma la folderul Program Files unde de obicei intra fisierele downloadate fara destinatie.Te sfatuiesc sa lasi Administratorul in C si sa arunci o privire in Program Files. Bafta