| MiKutzelu34546 a întrebat:

Am montat o placa video in PC meu mai buna decat fosta(integrata)....si imi merge PC mai in reluare chiar si daca am inst driverul.
Mi se aprinde in 5-10min PCu ce sa fac?
HLP PLS!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Posibil sa nu fie instalat bine driverul, posibil sa fie nevoie de o reinstalare windows, incearca o devirusare sau, si mai bine, cheama un specialist sa vada exact ce are. Sa ne spui si noua cum ai rezolvat. Bafta!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut i ai făcut actualizările? L ai devirusat? Dacă nu asta ai de făcut.