| Ionutdragun a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am un IPhone 4 (3.1) și as dori sa reinstalez WhatsApp, Instagram etc... Deșii am dat Jailbreak și totul e ok... Nu pot instala aplicațiile

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E un bunic, cum dreak de mai merge?
Normal că nu poți pune aplicații de azi, pe un device de doișpe ani

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

IPhone 4 si-a trait traiul, si-a mancat malaiul.

Răspuns utilizator avertizat
| LucianCe1 a răspuns:

Aplicatiile din marketplace sunt updatate mult prea de multe ori si nu mai sunt compatibile cu sistemul OS de pe telefoanele vechi recomand cauta aplicatii compaibile cu sistemul tau OS