| ParaPaul2006 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu un Nokia 5310 XpressMusic. L-am cumparat acu o lecutza buna de tot de la orange si inca-l folosesc pe acea retea. Ma poate ajuta cineva sa-mi configurez telefonul astfel incat aplicatiile java sa se conecteze la internet prin profilul Internet Mobil si nu WAP? Fuuunda mare de tot

1 răspuns:
| Daniel_4881 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci estwe sa suni la ORANGE si sa iti activezi internet pe mobil, doar ca costa si WAP nu costa astept funda:*