| MKV a întrebat:

Am nevoie de ajutor...
La calculatorul meu, cand intru cere parola. pur si simplu enter, nu este nici o parola.
Cum as putea sa o scot de tot, adica sa nu mai apara dupa start windows?
(Windows xp sp2)
P. S:nu stiu daca am pus corect categoria...

6 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Start,Control Panel, apoi dai clik pe user accounts; change account; remove my password hidden.
Bafta! Fundita?

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Da-mi add kristyan_krystyan

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Raspunsul cel bun ii apartine lui yuggen.
Cu toate ca, "use fast user switching", nu are legatura cu intrebarea!

| justde3a a răspuns:

Intri in Control Panel ( dai pe start si apoi setari) apui dai clik pe unser accounts; change an account; remove my password happy

| justde3a a răspuns:

Intri in Control Panel dai pe contul tau, schimbare, si dai pe stergerea parolei ( nu ma lasa sa scriu in engleza).