| jumpno a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am un volan easy touch ET-2034 si pe sidiu are soft pentru windows xp. Dar eu am windows 7 si nu merge. Nu gasesc pe nici un site de unde sa il iau. Ma puteti ajuta? stiu ca e invechit dar nu vreau sa iau altul nou. Va rog mult ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Nu gasesc nici eu, incearca sa dai click dreapta pe driverul de XP, te duci la Properties si cauti tab-ul "Compatibility". Bifezi casuta "Run this Program in compatibility mode for" si selectezi Windows XP (SP2 sau 3) dupa care dai OK si incerci sa il instalezi.

OBS: Nu exista "sidiu" se citeste "sidu" dar se scrie CD.(Compact Disk)

| alexandruiasi a răspuns:

Salut nu stiu de unde iei driver dau nu se scrie sidiu se scrie cd.