| XiangElija a întrebat:

Am nevoie de contul meu vechi de yahoo. Dar cand introduc parola si emailul imi zice; "Acest cont a fost dezactivat ca urmare a inactivității, dar ne-ar face plăcere să reveniți alături de noi! Faceți clic pe Înscriere mai jos pentru a crea un cont nou."

(Cum pot sa il recuperez?)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie clar, iti faci alt cont. Nu cred sa il mai poti recupera.

| Violleta2022 a răspuns:

Adio recuperare de cont, odata ce ti-a fost deja dezactivat.
Acum te asteapta sa-ti faci cont nou, daca vrei sa folosesti yahoo din nou.

| Wr3nch a răspuns:

Nu se mai poate recupera. Politica Yahoo e sa stearga automat conturile nefolosite dupa o perioadă.

| ReddY25 a răspuns:

Cont nou dacă vrei

| Sophieka a răspuns:

Pai e evident ca nu il mai poti recupera cu email-urile vechi...Incearca sa iti creezi aceeasi adresa de email sa vezi daca functioneza, daca nu, iti faci alt cont nou.

| healerdx7 a răspuns:

Ti l-a sters ca nu l-ai folosit 6 luni. Il creezi din nou daca ai norocul sa nu il fi facut altcineva, dar adio mail-uri vechi.