| darkstar a întrebat:

Am nevoie de un program (player) pentru telefon (sa fie aplicatie java) care sa-mi ruleze video (3gp, mp4). Vreau sa vizionez niste filme, iar playerul telefonului nu permite derularea filmului sad ci pot doar pune pauza...
Am descarcat de pe net winamp si windows media player dar acestea sunt doar pe mp3 si mp4, deci nu pot vedea filmulete.
Dau funda pentru un program ce merge big grin

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Real Player! Eu am unul pe Nokia 6220 classic si merge orice, presupun ca o sa-ti mearga la ce vrei tu

2 răspunsuri:
| darkstar explică:

Mi se mai blocheaza, dar e bun
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tel Samsung merge acel program? ca si eu vreau sa vizionez niste filmulete si nu merge