| marya977 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutoor! Am un film si subtitrarea e separat. Trebuie sa pun filmul pe un CD. Si nu stiu cum sa pun filmul si subtitrarea in asa fel incat atunci cand pun CD`ul in DVD sa vad la TV filmul cu tot cu subtitrare. Va rog cei care stiti sa ma ajutati! Dau funda happy

2 răspunsuri:
| DidiLovesYou a răspuns:

Deschide filmul, dai click dreapta pe imagine, dai video, pista de subtritari si ar trebui sa iti arate acolo, daca nu-ti arata subtritarea dai deschide fisiere.

Sper ca te-am ajutatbig grin

| DLeonard a răspuns:

Bagi pur si simplu amandoua fisierele pe CD(cu burn). DVD-ul tau o sa citeasca automat subtitrarea. Ai mare grija ca subtitrarea sa aiba aceeasi denumire ca si filmul(cu exceptia.sub/.srt)