| Klaudiu214 a întrebat:

Am niste casti de la Samsung galaxy s4, si le-am avut in buzunaru de la pantaloni. iar pantaloni au fost bagati la masina de spalat. se mai poate face ceva in legatura cu castile big grin?

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Lasale sa se usece asa am patiti si eu cu ale mele de la un Nokia dupa ce sau uscat au mers perfext

| Klaudiu214 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Da le-am lasat astazi toata ziua la caldura si acuma merg de minune laughing) cu toate ca inca mai erau unde si le-am bagat asa la telefon big grin

| Klaudiu214 explică (pentru Klaudiu214):

Ma refer prima data happy

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca le-ai conectat la telefon cat inca erau ude, slabe sanse sa mai functioneze. Trebuia sa le lasi sa se usuce complet asta daca vrei sa mai functioneze.