| Gradinaru_Radu_1990 a întrebat:

Am o camera web Microsoft VX-1000 (recent mi-am instalat Windows 10) si microfonul de la camera nu merge. Am instalat driverul dar tot nu merge.

3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Verifica in device manager daca este totul instalat corect apoi dai la recording devices si vezi daca iti citeste microfonul. btw si eu am o problema cu driverul de la casti pe win 10 chestia e ca eu am un alt driver care merge in schimb

| Gradinaru_Radu_1990 explică (pentru HuShEr):

Totul este instalat correct, dar microfonul tot nu merge...

| HuShEr a răspuns (pentru Gradinaru_Radu_1990):

Imi pare rau sa te anunt dar cred ca ai o incompatibilitate. cauta pe siteul Microsoft sau pe google vezi ce gasesti poate te ajuta ceva pe acolo dar nu cred. sau incearca o versiune mai veche de driver poate ajuta si asta