| Toxic_5027 a întrebat:

Am o imprimanta Canon. Cartusele originale nu au fost umplute decat de vreo 4 ori. cand s-au golit ultima data am mers sa le reincarc au zic ca cel color este stricat asa ca am cumparat altul. Au mers pana azi dar acum imi spune ca nu-l recunoaste pe cel negru. Trebuie cumparat unul nou?

1 răspuns:
| Bublles a răspuns:

Dahappy.pentru. ca un cartus merge umplut maxim de 2-3 ori ca sa te mai tina... daca au fost umplut de 4 ori de asta nu a rezistat mult si celelalte o sa fac la fel daca au fost umplute tot de 4 oridevilBafta:d