| mrclaust a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet 2050 All-in-One J510 series si driveru de instalare imi zice ca nu merge pe 64bit ( Am Windows XP 64 bit) ce pot sa fac fără sa reinstalez Windows?

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului, adica HP drivere pentru imprimanta ta, si selecteaza Windows XP x86 (asta daca nu are pentru versiunea x64 biti).

| BiaBubulina a răspuns:

Pai sa stii ca nu prea sau inventat tehnologii pe 64 bit. si eu am dar cel mai bine, intreaba prieteni sa-ti dea un cd daca au cu windows 7. el si le updateaza singur. fundita'?