| alexandrub a întrebat:

Am o imprimanta HP DeskJet 4580 caruia i-am facut refil la cartuse cam de vreo 5 ori.

Acum am o problema, fratele meu mai mic a pus un cartus pe sina din cover. Cand am pornit imprimanta nu am stiut de ce se aud pocnituri. Am deschis coverul si am pus cartusul unde trebuie. Acuma problema este ca softul si imprimanta imi afiseaza eroare la cartuse (ca sunt goale + semnul exclamarii). Mentionez ca odata pus la locul lui nu a mai scos acele pocnituri.

Credeti ca este vina cartuselor sau s-a stricat? As dori sa comand cartuse originale si nu vreau sa ma trezesc ca este o chestie tehnica.

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

Cred ca s-a stricat din cauza celui mic!