| andra1995 a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet D1460 si in momentul cand dau imprimarea unui document sau imagini, dureaza foarte mult printarea (10 minute la o pagina). Stiti care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

In niciun caz problema nu este din imprimanta, ca si dispozitiv fizic. Mai degraba din setarile facute in calculator (verifica setarile "Spool page") sau din cauza sistemului de operare - Windows, presupun.

| gir861 a răspuns:

Nu ai specificat cu ce sistem de operare lucrezi şi dacă se aud zgomote mecanice la imprimantă.