| florin2010robert a întrebat:

Am o imprimanta lexmark x2670 am reincarcat cartusul negru cu seringa personal asa cum trebuie dar nu-l mai recunoaste. i-mi cere sa il reinlocuiesc. l-am sters e curat dar tot nu vrea.cu iptools. exe nu stiu cum se face. ma poate invata cineva ce trebuie sa fac? va rog si va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Nu folosii aiurea programul, o sa dai imprimanta peste cap...
Tine apasat butonul RESUME apasat vreo 20sec... S-ar putea sa isi revina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu merge reincarca trebuie sa cumperi cartusul din nou

| euaditza a răspuns:

Cartusele 14 si 15 sunt de unica folosinta.trebuie sa iti cumperi alte cartuse, 14a si 15a, iar acestea se pot incarca fara nici o problema