| oproiuadrian a întrebat:

Am windows 7 si la un moment dat mi-a aparut windows not responding si apoi am apasat close windows. ce sa fac.
Acum imi apare imaginea neagra pana m-am gandit sa deschid safe modul si am memoria completa cu poze programe tot dar cand vreau sa trec pe normal mode nu imi apare nimic ajutati-ma va rog si cat mai repede posibil

Răspuns Câştigător
| kornelus a răspuns:

Salutare Adriane!
Si eu am patit asa ca si tine pe windows 8.1.
Am intrat in bios, si am dat reparare windows.
Eu nu am vrut ca sa imi reinstalez windows-ul deoarece am avut, am lucruri importante.
Iar dupa ce am reparat windows-ul, am dat scanare la pornire.
La mine a durat cam 4 ore, nu stiu la tine cat va dura daca aplici metoda scrisa de mai sus.
Depinde de memoria calculatorului.
Sper ca ti-am fost de folos!
O zi mirifica!
Numai bine!

| oproiuadrian explică (pentru kornelus):

Auzi dar daca dau repaire windows nu se sterge toata memoria

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai system restore activat, ii dai la o data anterioara cand merge! Daca nu...reinstall win!

| halogen001 a răspuns:

E corupt driverul de la placa video. In safe mode trebuie instalat driverul placii video si la restart ar trebui sa mearga.

| AdrianLvs a răspuns:

Salut! Instaleaza Windows XP este foarte bun nu apare niciodata asta

| RAY a răspuns (pentru AdrianLvs):

Vb prosti, windows xp e mult mai bolovan ca windows 7

| RAY a răspuns (pentru AdrianLvs):

Reinstaleaza totul