| ghineanamaria a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata legata de FaceBook.As vrea sa imi vad notificarile dar imi zice asa:Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.

Doar la o notificare imi zice asa.La celelalte nu si eu chiar as vrea sa vad acea notificare.

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Probabil acea notificare a fost stearsa de respectivul care a "dat-o "sa zic asa laughing; si eu patesc asa.

3 răspunsuri:
| HabarNuStiu a răspuns:

Pentru ca acea notificare a fost stearsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cine a postat acea notificare a sters-o.

| MariaIoana a răspuns:

Pai, exact cum scrie acolo. Poate momentan nu e disponibila, poate e expirat, poate nu ai permisiunea.Incearca peste cateva ore si vezi daca rezultatul e acelasi
Baftahappy