| Barbielovesu a întrebat:

Am o intrebare, daca am un netbook si vreau sa imi activez camera web si microfonul pentru yahoo messenger, cum fac? Imi apare o chestie sa o downloadez, dar nu stiu ce este.Deci, cum fac sa mearga camera web si microfonul pe yahoo messenger?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ar trebui ca yahoo mess sa le detecteze automat. ce sistem operativ folosesti? ai instalat ultima versiune de yahoo mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, faci cum trebuie.

| BlondaFrumoasa a răspuns:

Trebuie sa downloadezi si sa instalezi ce iti cere, alfel nu are cum sa mearga.