| Ovi4678 a întrebat:

Am o intrebare de ce nu imi mai merge metin 2ro acum o zi nu mergea hack shield si acum cand vreau sa deschid metin imi apare:,, URL setting file not found" ce sa fac?

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Sterge absolut toate fisierele cu metin2ro sau care au o legatura cu acesta.
Reinstaleazal in Local Disk D sau Local Disk C important e ca metin-ul sa nu fie instalat in Lokal Disk-ul cu windowsul Pentru ca un joc instalat in dosarul unde se afla folderul cu windowsul poate sa duca la unele erorri
Daca data la calculator nu tie setata corect seteazo
Scoate cablul de internet si introdul din nou. Daca ai ruter wireless oprestel si porneste-l din nou
Seteazati ca browser prestabilit altul decat cel actual
Bafta