| GaByX a întrebat:

.deci am un volan speedlink si nu imi mergesa joc nici un joc.am windows 7 ultimate, ianainte aveam windows vista ultimate si cand vreau sa instalez driverul de la volan imi spune ca e doar pentru win xp/vista/2000. oare asta ar fi problema?

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Driverul nu este compatibil.Cauta pe site-ul firmei producatoare, poate ai noroc sa gasesti driver de windows 7.

| hellchild a răspuns:

Da volanul nu e compatibil cu Windows 7.
Ori schimbi volanul, ori schimbi sistemul de operare.

| anyhylator a răspuns:

Da trebuia sa vezi cu ce sisteme de operare este compatibil. La fel este pentru toate perifericele

| Tiberiu4 a răspuns:

Da-mi add tiberiu_force4 iti dau eu driver