| Ciufu a întrebat:

deci totul incepe asa "eram mai mic laughing si sora.mea umbla pe telefonul meu mobil (nokia) am pus cod de siguranta" si acum nu il mai stiu
ce pot sa fac?
Cand deschid telefonul imi cere codul si eu...
Help!
Fundahappy

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Daca mai ai cartea care ti-a dat-o cand ai cumparat mobilul citeste-o in ea s-ar putea sa fie un cod care le sparge pe toate eu am avut motoraola V360 si era 666666

| Mentaaaaa a răspuns:

De asta voi istia micii nu trebuie sa fiti lasati sa umblati la telefoane si alte chestii laughing Poti sa il duci la un specialist sa ti-l decodeze happy

| JustMe_8048 a răspuns:

Pai...nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta sau nu dar te rog sa-l citesti mai departe.Suna la InfoCenter la reteaua de telefonie la care esti conectat si spune-le ce s-a intamplat si vezi poate iti vor da acel cod pe care l-ai uitat

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Presupun ca daca iti schimbi cartela se deschide

| OneLifeOneLove a răspuns:

Incearca 12345 sau 00000

| albastrel a răspuns:

Da-ti fugutza la un nene care repara telefoane si gata! te ajuta elhee hee. bafta!

| metrix a răspuns:

Din cate stiu daca gresesti parola de mai multe ori iti cere codul puk care se afla pe cartela cea mare sau se poate afla de pe alt telefon

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Pii radu. fa ce zice girl'a de josbig grin>big grin