| DesertRat95 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu un joc. Am pe PC-ul meu Call of Duty 4 Modern Warfare.

Jocul merge destul de sacadat si nu pot juca bine in acest fel sad
Am procesor Asus de 3 Ghz, 1 GB ram, placa video Sapphire Radeon 2600XT, rezolutie (monitor) 1280x1080.
Nu inteleg de ce nu merge... Puteti va rog sa-mi spuneti ce pot face ca jocul sa mearga normal, fara sa aiba lag si sa fie sacadat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scade din rezolutie dai la medium sau low din optiunile jocului apoi graphics. Nu are cerintele adecvate ca sa iti mearga jocul full hd.

| gmbod1 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic stergi jocul si iei altu mai vechi care e cal of duty 2 mw sau 3 nu mai stiu pentru ca sunt niste cerinte de sistem iar 1GB ram nu ii respect mi se pare ca, cere 2 gb nu ai ce sa faci de asta iti merge asa

| Rauldenis a răspuns:

Da setarile video pe low si schimba rezolutia la 640x480 si iti va merge fara probleme ( sper ) happy

| sheamus12 a răspuns:

Dai pe can you run it si srie jocul pe care vrei sa il joci.acolo iti scrie ce iti face pcul sa nu ruleze fluent jocul