| 이벨 a întrebat:

Am o intrebare pentru detinatorii de mp3: Se poate pune un mp3 pe difuzor? Adica sa nu ai nevoie de casti. Vreau sa-mi cumpar unul dar nu vreau sa folosesc prea des casti pentru ca sunt daunatoare. happy

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Da, exista. dar nu se numesc mp3-uri cu "difuzor".hee hee
sunt unele modele, la care, in timp ce asculti la casti, daca scoti castile se aude si fara ele. happy

3 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

Pai mp3`urile nu au difuzoare.doar daca ai tu difuzoare atasabile cum ar fi sa iei o boxa de la pc si pui la tel tongue dar sunt de cumparat din alea mici din cate stiam ...pentru telefoane care se potrivesc si la mp3

| PikaRawrr a răspuns:

Da poti dar depinde de model.

| d1onn5o a răspuns:

Castile sunt daunatoare in functie de cum le folosesti, la fel si cu TELEFONUL, sau aparatele casnice.