| Ciufulici a întrebat:

Am o intrebare (raspunsurile dati-mile pe mess luck_seventy) daca stie cineva cum pot face un program cu care(daca il deschide cineva) sa imi apara date de a lui cum ar fi contul de la mess sau mai tot ce scrie el pe siteuri etc. DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Nu poti face asa ceva! Si terminati toti odata cu prostiile astea cu spart parole si furat id-uri.

| Ciufulici explică:

Prea tarziu, esti cam demodat, recomand ardamax keylogger pentru cei care nu stiu