| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare urgenta cum dezactivez la google chrome tema adica tema activata din Chrome Web Store?

Răspuns Câştigător
| Cammie a răspuns:

Sus in dreapta sunt 3 liniute suprapuse. Dai click pe ele, si apoi click pe setari. Cauti acolo. Daca nu gasesti in prima pagina ceea ce te intereseaza, da click pe setari avansate, sigur o sa gasesti.

Sper ca te-am ajutat! big grin big grin

1 răspuns:
| Ionut6999 a răspuns:

Intri la unelte (tools), pe care le gasesti in partea de sus cand deschizi browserul de internet, acolo dai click pe optiuni, iar acolo intr-un spatiu alb este scrisa pagina de start, o stergi pe cea care este si o inlocuiesti cu cea care vrei. Daca nu, cauti printre setari si vei gasi optiunea de dezactivare a temei asteia.