| anna_8174 a întrebat:

Am o intrebare urgenta.Este posibil cumva ca la messenger cineva sa trimita mesaje cuiva, si sa le primeasca altcineva?! m-am trezit azi cu un mesaj iesit din orice context si cand am intrebat persoana respectiva habar nu avea ca il primisem eu, dupa care... uitandu-se in arhiva, si-a dat seama ca am primit mai multe mesaje care nu-mi erau destinate mie.

Si mentionez ca nu avea mai multe ferestre deschise(ca sa poata face confuzie intre persoane)

2 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Poate aveti id`urile asemanatoare[ma refer la tine si pers care trebuia sa primeasca mesajele respective]. Chestii de genul se mai intampla si eu mai confund id`urilehappy

| TropicalStorm a răspuns:

Uhm. depinde. sunt anumiti virusi. anumite Keylogger-uri ce pot face asta. sincer eu m-am pacalit o data. am luat un keylogger si daca voiam sa ii scriu ceva unei persoane ii apareau doar parola si id meu laughing. funny tongue