| Aurel812 a întrebat:

Am o mare problema.Am cumparat cartuse reincarcabile 36A; 37A pentru multifunctional LEXMARK si dupa ce le-am reincarcat nu merge. S-a m-a lovit cineva de problema aceasta?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Probsbil ca, capul acrtusului era deja uscat in momentul in care l-ai dus la incarcat si chiar daca ai facut aceasta operatie este inutila.

1 răspuns:
| Aurel812 explică:

A fost blocat.Am gasit cartusul de cerneala neagra blocat.Cred ca din cauza ca nu a fost folosita imprimanta. L-am bagat in apa calda si a inceput sa mearga. Multumesc pentru ajutor.