| Alecsica a întrebat:

Am o mare problema cu calulatorul este un programel numit Ardmax Keylogger si as vrea sa scap de el! este vreo solutie sa scap de el fara sa reinstalez sistemul de operare? astept raspunsuristraight facecryingsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine l-a instalat tu? daca da, atunci nu-ti face nimic daca ti l-a instalat altcineva o sa-ti fure toate parolele care le scrii pe calculatorul tau.Cum scapi de el, il dezistalezi ca pe orice program si apoi scaneaza calculatorul cu Malwarebytes' Anti-Malware si nu o sa mai fie nici o problema.(Ardmax Keylogger nu este neaparat un virus daca l-ai instalat tu, e periculos cand instaleaza altcineva pe PC-ul tau)

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nu mai cauta nimic si intra pe KAspersky scaner online si scaneaza-ti compul.Ala te curata definitiv de Ardamax. Dar curiozitatea mea mea este alta: Ce cauta instalat la tine in comp Ardamax-ul? Ai vrut sa faci putin hack? Succes si cauta si tu softuri ca sandbox si invata sa-l folosesti inainte de a instala ardamax si mai stiu altele de genul asta!

| DoRu a răspuns:

Daca nu te lasa sa-l dezinstalezi incearca Revo Unistaller Pro, cu el poti dezinstala/instala programe/jocuri ce nu vor sa fie instalate/dezinstalate o sa te tina doar 30 de zile si pe mine tot atat m-a tinut.:D http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html Apesi pe DOWNLOAD 30 DAYS FREE TRIAL
Spec ca te-am ajutat:D

| Jadis a răspuns:

Dai pe START+Control Panel+ Add or Remove Programs. Iti va aparea o lista cu toate programele instalate in calculatorul tau. Cauti Ardmax nu stiu cum si dai click pe el. Apoi, alaturi iti va aparea un buton REMOVE, sau CHANGE/REMOVE. O sa dai click pe el si apoi dai NEXT. Debinde ce iti cere. Si asa ti se va dezinstala big grin. Nu uita sa-l stergi si de pe desktop daca il ai si acolo.

Numa bine! big grinbig grinbig grinbig grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca nu merge dezinstalat sau sters cauta un program care eraseaza ce vrei tu

| Last1 a răspuns:

Nu o sa-l vezi instalat. cauta la google: Ardmax Keylogger+remove