| Dzeko7 a întrebat:

Am o mica problema cu ad block-ul, deci eu folosesc opera si l-am descarcat ca sa scap odata de reclamele enervante de pe net doar ca-si face treaba doar pe jumatate adica acum imi apar recamele cu eroarea This webpage was blocked by an extension.Ce sa fac ca sa nu-mi mai apara deloc reclame?

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

Adminii site-urilor au gasit modalitatea de a ocoli si acest program. Nu le mai elimina pe toate, dar pe majoritatea, da. Sa asteptam imbunatatiri.