| anonim_4396 a întrebat:

Am o mică problemă la Facebook, vreau sa caut pe cineva si nu il găsește, la block nu-l am dar acolo dacă vreau să-l blochez il găsesc? Cum fac să-l gasesc?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum să-l blochezi dacă nu ii găsesti contul?
Posibil să te fi blocat el pe tine. Ori, contul i-a fost dezactivat de către Facebook, ori a renunțat el la cont...
Fă-ți un cont nou și caută-l. Sau roagă pe cineva, care il cunoaste să iti spună dacă are cont.
Poți să ne spui și numele lui, dar fără să-l știm e greu de găsit, fiindcă pot fi zeci de persoane care poartă același nume.

| Crescent a răspuns:

Poate ca persoana aceea te-a blocat