Întrebare recomandată | Lupulalbastru a întrebat:

Am o oferta sa cant pe o scena live intr-o luna si jumatate cu trupa mea.(Eu cant la chitara ritm si voce). Intrebarea este: Pot sa imi conectez amplificatorul meu la statia de sunet? Nu de alta dar am un ton ideal pe acest amp si nu as sta sa mai fac alte ajustari la tonul chitarii la statia scenei...

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica amplificator in amplificator? Nu prea cred!

| Danişor a răspuns:

Salut! pai nu prea cred... Oricum, bafta in cantarea live...

| Mădălllinna a răspuns:

happy Nu cred... Bafta la cantarea live!

| DeliaCute a răspuns:

Bravo tie

| iustincostanda a răspuns:

Din cate stiu eu toate firmele care se respecta si au o prestanta merg cu mixere nu direct in amplificator asa ca daca exista asa ceva nu conteaza puterea cu care dai in mixer bineinteles ca nu te poti da cu 1000 w
asa ca eu zic ca merge cel putin eu asa procedez
bafta multa la show