| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

Am o pereche de casti AEG KH 4220 si nu imi pot da seama care casca e pentru urechea dreapta si care casca e pentru urechea stanga, HELP PLS,

Răspuns Câştigător
| Robi1444 a răspuns:

De unde iti vine firul, aia e casca stanga.

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Intri in control panel->Hardware and sound->manager audio(ultima de obicei....denumirea depinde de placa audio)->acolo ar trebui sa ai doua boxe sau un L si R ca sa testezi boxele. Daca apesi pe L se aude un sunet doar in boxa/casca stanga, la R se aude in boxa/casca dreapta.

| K0sti a răspuns:

Adevarul ca e si complicat...

| Moryami a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe fiecare ce este (L sau R). Daca nu scrie inseamna ca le poti pune cum vrei. happy