| LDCCristi a întrebat:

Am o placa video Gf 6200 256 mb. Treaba e ca merge dar cand bag orice driver (De la versiunea 97. pana la 300...) de windows 7 se blocheaza in welcome.

Intru in safe mode dezinstalez driveru merge placa.Am incercat si cu windows xp la fel cu driver face probleme.Eu cred ca o fi sursa?

Procesor Intel D 805 (dual-core 2.6)
Ram 2 GB 800 mhz(merg la 533)
Sursa Intex 450 W
Placa de baza http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2 333#ov

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

Placa video poate fi defecta si nu suporta acel driver. Nu stiu de unde ai luat acel 6200, dar nu e deloc un upgrade de la FX 5500.