| Razvan_7138 a întrebat:

Am o problema
acum 2 ani mi s-a stricat tastatura si am aruncato. Nu mai aveam tastatura si cand intram in calculator sa umblu cu mausul.

Acuma i-am dat unui coleg tastatura mia si am ramas fara pana cand o sa imi cumpar. Dar acum nu ma mai lasa sa intru cu mausul in windows imi scrie ca lipseste tastatura ce sa fac sa mearga

Răspuns Câştigător
| Miruna_7873 a răspuns:

Pai din moment ce stiai ca, calculatorul nu va merge fara tastatura de ce i-ai dat-o colegului tau?laughing.
Ma rog. Fa bine si cumpara-ti alta.Alceva nu poti face.
Bafta;*

5 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Si cum ai postat intrebarea asta? Ai scris cu "mausul"? E cam prosteasca intrebarea.Adica colegu ala al tau nu poate sa stea fara tastatura si te oferi tu care ai numai una sa i-o imprumuti? Du-te baiete si i-ati tastatura acasa.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Apasa F2! rolling on the floor Cumpara-ti o tastatura. Nu te ajunge mai mult de 9-10RON

Apoi nu mai folosi internetul plox.

| valykx a răspuns:

Hai frateeee o tastatura poate fi chiar si 20 lei. imprumuta-te si tu la ai tai si le dai banii iinapoi cand faci rost.Deasta e bine sa ai cel putin 2 tastaturi!

| RMC a răspuns:

Ia o tastatura, fara nu merge

| robytoby a răspuns:

Se poate folosi tastatura virtuala, daca nu ai una reala, sau este stricata.
Intra aici sa te convingi, merge si in Windows 7, te poti orienta dupa acest tutorial. http://dorytutoriale.blogspot.ro/......atura.html