| dragosh_1723 a întrebat:

Am o problema. am instalat windows 7, pe un laptop slab, care nu suporta decat windows vista.a mers o zii, si apoi nu a mai mers deloc se aprinde. si incepe sa scoata niste sunete ciudate.
Ce poate sa aiba.dau funda :

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce versiune de Windows 7 ai instalat?
Vezi aici ce versiune ti se potriveste in functie de laptop!
http://laptopnews.ro/......l-meu.html

| jhonny999 a răspuns:

Daca ai ram 512 si ai instalat windows 7
InstabilitateSistem. Windows 7 =Minim 1GB Ram

| K0sti a răspuns:

Windows 7 este mai bine otimizat decat prostia de vista, asa ca "un laptop slab, care nu suporta decat windows vista" nu sta in picioare. Ce inseamna sunete ciudate?

| DDCC a răspuns:

Iti afiseaza ceva pe ecran(la pornire)?